Civatalı silindirik modüler su depoları, günümüzün en kaliteli depolama alanları arasında yer almaktadır. Yan yana birden fazla modüler yapıdan oluştuğu görülmektedir. Farklı alanlarda değişik sıvıları korumak ve muhafaza etmek adına tercih edilmektedir. 

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Nedir?

Sıralı olarak üretilip  civatalar ile gerekli bağlantılarının oluşturulduğu sıvı depolama alanlarıdır. Devasa boyutlara sahip olup tonlarca metreküp sıvının korunmasını sağladığı görülmektedir. Başta üretim alanları olmak üzere farklı sektörlerde kullanım alanını bulmaktadır. 

Civatalı silindirik modüler su depoları, adından da anlaşıldığı üzere silindir bir yapıya sahiptir. Yanal ve üst kapakları ile korunaklı bir alan oluşturulmasını sağlamaktadır. Üretim aşamasında yıllarca kullanılabilir olmasını sağlayan malzemeler kullanılmaktadır. Diğer taraftan son teknoloji modüler su depoları olarak da adlandırıldığı görülmektedir. 

İncelemenizi öneririz > tek sıralı silindirik su deposu

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Özellikleri Nelerdir?

Çelik silindir tanklarının bir araya getirilmesi ile üretildiği görülmektedir. Meksis Mekanik Sistemleri olarak, yüksek kuvvet ve doğal afetlere dayanıklı olarak imal etmekteyiz. Parçaların bir araya getirilmesinde özel civatalar kullanılmaktadır. Böylece dış ve iç yapısı birçok etmene bağlı olarak korunaklı hale gelmektedir. 

Oldukça geniş bir maliyet ücretine sahiptir. Talep edecek firma ya da kişilerin maliyet gücüne bağlı olarak modüler olarak oluşturulmaktadır. Özellikle civatalı silindirik modüler su depoları özellikleri arasında çağ yaratması bulunur. En değerli kaynak olan içme suyunun depolanmasını sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Avantajları Nelerdir?

Diğer su depoları ile kıyaslandığında vidalama yani cıvata ile birleştirilmesi öne çıkmaktadır. Kaynak kullanılarak bir araya getirilmediği için dayanıklılığı artmaktadır. En büyük avantajı bu birleşim şeklinden gelmektedir. Böylece kullanım sırasında deprem, sel ya da olası büyük kazalardan etkilenmemektedir. 

Yıllarca kullanılabilir olmasıyla tercih edildiği bilinmektedir. Meksis Mekanik Sistemleri firmamız, senelerce koruma sağlamak isteyenlere yönelik üretim yapmaktadır. Farklı boyutlarda ve sayıda üretilen depolama suları ömürlük kullanım sağlamaktadır. Talep edilecek civatalı silindirik modüler su depoları avantajları bu yönde dikkat çekmektedir. 

İncelemenizi öneririz > membranlı modüler su depoları

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Kullanım Alanları Nelerdir?

Silindirik su deposu farklı alanlarda kullanılabilir durumda bulunmaktadır. Çünkü korunması gereken sıvı alanları değişiklik göstermektedir. İç ve dış aksamları özenle seçilen bu su deposunu:

 • İçme suyu,
 • Şarap,
 • Yangın suyu,
 • Kaynak suları korunabilmektedir.

Hal böyle olunca paslanmaz içme suyu deposu ya da yangın suyu amacıyla kullanım sektörü değişiklik gösterecektir. En kaba tabiri ile civatalı silindirik modüler su depoları kullanım alanları şu şekildedir:

 • Fabrikalar,
 • Genel üretim alanları,
 • Büyük sanayi merkezleri,
 • Endüstriyel alanlar,
 • Askeriyeler,
 • Şantiyeler,
 • Ortak yaşam alanları. 

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Fiyatları Nelerdir?

Güncel civatalı silindirik modüler su depoları fiyatları oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Zira üretim yapan firmanın kâr amacı ve kullandığı malzemeler değişime neden olacaktır. Diğer taraftan metreküp kapasitesi de ücretlerin belirlenmesinde etkilidir. Eğer sektörde yer edinen Meksis firmamızın ücretleri hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

İhtiyacınız olan en sağlıklı su deposu modelleri ve ücretlendirmeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden var olan üretim modellerini inceleyebilirsiniz. Diğer taraftan iletişime geçtiğiniz takdirde ihtiyacınız dahilinde detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 

Civatalı Silindirik Modüler Su Depoları Montaj ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Diğer su depoları ile kıyaslandığında civatalı silindirik modüler su depoları ciddi bir bakım ihtiyacı içermemektedir. Zira sahip olduğu malzeme neticesinde dayanıklılığı üst düzeydedir. Var olan bu dayanıklılık yıllar geçse de ekstra bir işlem yapılmasına gerek duymamaya neden olmaktadır. 

Dilerseniz kullanım ömrünü giderek uzatmak ve daha sağlıklı bir alan oluşturmak için bakım yaptırabilirsiniz. Ve hatta iç ve dış yapılarını doğru koruma sağlamak amacıyla izole edebilir, boyayabilirsiniz. Böylece modüler depoları da birbirinden ayırmanız mümkün olacaktır. 

Diğer taraftan civatalı silindirik modüler su deposu montajı birden fazla parçanın bir araya getirilmesi ile sağlanır. Büyük depoların birden fazla parçadan üretilmesi sağlanır. Daha sonra özel araçlar ve alanında uzman kişilerle birlikte tüm paneller tek tek civatalanmaktadır. Civatalar ile birlikte yapılar birbirine en sağlam şekilde bütünleştirilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. 

Kalitesi yüksek, kısa sürede montaj işlemi verilen su depoları için Meksis firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınızı belirttiğiniz takdirde kısa sürede modüler su depoları tarafınıza teslim edilecektir.